Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Rejestracja |

polsat sport

  • Profesor Henry Intensywny kurs języka angielskiego

    Kategoria:
    Edukacja i nauka
    Dodano:

    Profesor Henry Intensywny kurs języka angielskiego to program multimedialny stworzony przez firmę Edgard, pozwalający na naukę języka angielskiego na poziomie A1 - B2. Aplikacja składa się z 32 lekcji, w których użytkownik bierze udział w dialogach, rozwiązuje ćwiczenia, testy sprawdzające i uczy się pisania tekstów. Tematyka kursu jest szeroka: od kuchni, przez szkołę, środowisko, zdrowie, sport, naturę, pracę, rodzinę, finanse, aż po państwo, nowe technologie czy politykę.

  • Profesor Pedro Intensywny kurs języka hiszpańskiego

    Kategoria:
    Edukacja i nauka
    Dodano:

    Profesor Pedro Intensywny kurs języka hiszpańskiego to program multimedialny pozwalający nauczyć się podstaw języka angielskiego. Użytkownik może wziąć udział 32 lekcjach, podejmujących różnego rodzaju tematykę (m.in. zdrowie, sport, polityka, praca, rozrywka) i uczących innych umiejętności. Użytkownik może ćwiczyć dialogi, słówka, gramatykę, rozumienie ze słuchu oraz umiejętność pisania.

Pobierz inne aplikacje

  • Nokia PC Suite 7.1

    Ocena:
    7.4
    Kategoria:
    Obsługa urządzeń mobilnych
    Dodano:
    Komentarze:
    Komentarze (0)

    Nokia PC Suite 7.1 to narzędzie służące do łączenia telefonów marki Nokia z komputerem za pomocą kabla USB lub technologii bezprzewodowej IrDA lub Bluetooth.